NASZA FIRMA

Grunt-Test jest firmą działającą w branży geologicznej. Nasza specjalizacja to szeroko rozumiana geotechnika, czyli badanie parametrów fizycznych gruntu pod różnego rodzaju inwestycje budowlane.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Mamy spore doświadczenie, działamy na rynku ponad 10 lat, cieszymy się uznaniem klientów prywatnych oraz renomowanych firm, z których wiele jest naszymi stałymi klientami.

Zlecenia przez nas wykonywane to nie tylko standardowe odwierty pod budynki, ale także badania pod bardziej złożone obiekty budowlane, infrastrukturę techniczną, czy elementy konstrukcyjne budynków.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług nie zawiedziesz się, czekamy na kontakt, tel. 781 007 800, nasz e-mail to biuro@grunt-test.pl.

MASZ PYTANIE/ZLECENIE?

Najczęściej zadawane pytania

Cena za metr bieżący odwiertów geotechnicznych, które wykonujemy, jest zależna od ich ilości, głębokości oraz lokalizacji miejsca wykonania wiercenia.

Na cenę mogą również wpłynąć dodatkowe badania tj. sondowania dynamiczne, konieczne do określenia parametrów mechanicznych gruntów sypkich.

Zajmujemy się wykonywaniem odwiertów pilotażowych pod studnie, aby sprawdzić na jakiej głębokości znajdują się warstwy wodonośne oraz jakie są perspektywy na ich wykorzystanie pod względem eksploatacji wód podziemnych.

Wykonujemy odwierty pod pompy ciepła, sięgające nawet do 200 m głębokości, wraz z kompleksowym montażem geotermalnych sond gruntowych.

Wszystkie informacje dotyczące danej inwestycji zamieszczamy w dokumentacji geologicznej sporządzonej w celu wykorzystania ciepła ziemi.

Zazwyczaj nie ma potrzeby abyśmy wiercili głębiej niż do 10-12 metrów, jednak w szczególnych przypadkach możemy wiercić nawet do 200 metrów pod pompy ciepła.

Nie, choć nadzwyczaj często spotykamy się z tym pytaniem podczas prac terenowych 🙂

Jeżeli chodzi o złoża to robimy odwierty które mają na celu rozpoznanie i udokumentowanie występowania kopalin pospolitych tj. piasków, żwirów.

Jeżeli masz działkę i chcesz sprawdzić czy można z niej zrobić żwirownię to daj nam znać.

Masz inne pytanie? Dzwoń 781 007 800 lub pisz poniżej.